Najlepsze kredyty samochodowe – listopad 2017

Przygotowałem najlepsze kredyty samochodowe na ten miesiąc i zestawiłem je w rankingu. Oto 5 ciekawych propozycji:

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt samochodowy

Zwraca uwagę niska prowizja 1% i oprocentowanie już od 3,99%. Kredyt samochodowy oferowany przez Bank BGN BNP Paribas wyróżnia się też gwarancją niskiej i stałej raty. Dla reprezentatywnego przykładu, RRSO wynosi tutaj 6,79%.

2. Inbank – Kredyt samochodowy

InBank oferuje nam niezabezpieczoną pożyczkę do maksymalnie 50 000 PLN. Wszystkie formalności możemy przeprowadzić w 100% przez internet. Oprocentowanie tego kredytu wynosi 6,99%. Prowizja również jest niska i wynosi zaledwie 1,99%. Reprezentatywna wartość RRSO wynosi 8,73%.

Getin Bank – Kredyt samochodowy

Oferta atrakcyjna z powodu atrakcyjnej stopy procentowej Getin Banku, która wynosi 5,49%. Prowizja również nie jest najgorsza i ma wartość 4,99%. Pożyczka samochodowa ta pozwala nam uzyskać nawet do 110% wartości samochodu, dzięki czemu możemy w jej ramach dofinansować również sprzęt. RRSO wynosi tutaj 9,43%.

4. Alior Bank – Pożyczka samochodowa

Oprocentowanie Alior Banku jest ustalone dość korzystnie, bo na 5%. Okres kredytowania jak dostajemy wynosi jednak tylko 5 lat. Bank gwarantuje nam przy tym najniższe raty na rynku. Maksymalnie możemy złożyć wniosek o 200 000 zł kredytu.

5. Deutsche Bank – Kredyt samochodowy

W Deutsche Bank nominalna stopa procentowa jest zmienna i zaczyna się od 4,99%, a maksymalnie wynosi 8,5%. Możemy starać się o kwotę kredytu do 200 000 PLN i spłacać raty maksymalnie przez 10 lat. Zaletą jest szybka decyzja kredytowa.

Redakcja

Dodaj komentarz